Hakkımızda

HAKKIMIZDA & TARİHÇE

1999 yılında ülkemize yeni yapı teknolojilerinin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek yapı sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla %100 yerli sermaye ile Ankara’da kurulmuş olan BHK Yapı, 2004 yılında bünyesine eklediği BHK Sera ve BHK Proje ile de  günümüze kaliteyi bir ahlak felsefesi olarak benimseyipmisyon edinerek, gelişen ve değişen dünyada tarımın ve seracılığın gelişmesine katkıdabulunmak amacı ile projeden anahtar teslimine kadar profesyonel seralar, serasistemleri ve sera ekipmanları üretmektedir.

Ülkemizde tarımın ve seracılığın gelişmesi ve büyümesi için çalışan üniversitelerimizear-ge seraları kurulumunu finanse ederek destek oluyor katkı sağlıyoruz.Ankara’da bulunan yönetim, üretim ve satış ekibimiz ile 5.000 m2 üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda en son teknolojiye sahipmakinalarımızla en kaliteli malzemeyi kullanarak sera konstrüksiyonu imal ediyoruz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla proje çiziminden seranın teslimine kadar heraşamasında, disiplinle çalışıp, üretip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruzsatış sonrası servis ve teknik destek ile yaptığımız her projenin sorumluluğunumüşteri memnuniyetini temel hedef olarak görerek sürdürüyoruz.

“KALİTE BİR AHLAK FELSEFESİDİR”

Firma politikamızın en temel esası kalitedir. Kaliteye verdiğimiz önemi kendimize misyon edinerek her zaman en iyi ürünü en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek adına farklı ve faydalı modeller tasarlayarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Doğanın sunduğu nimetlerin insanlara ulaşma yolculuğunda payımıza düşen sorumluluğun farkında olarak hizmetinizdeyiz. Kalite bir ahlak felsefesidir.


BASINDA BHK Sera haberleri için tıklayınız.
Misyonumuz

İş faaliyetlerimizde misyonumuz %100 müşteri memnuniyetidir. Sizlerin isteklerini tam ve en yüksek kalitede karşılamak ve yüksek güven ortamı oluşturmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Sera uygulamalarında Türkiye’nin yurt dışı ihracını geliştirmek ve ülkemize olan güveni arttırmak şirket vizyonumuzdur.